درباره غرفه

avatar

کارخانه خوراک دام توان مهر

این شرکت در سال 1376 با دریافت پروانه بهره­برداری از اداره کل صنایع استان کرمان فعالیت خود را در زمینه تولید انواع کنسانتره دامی آغاز نمود.

هم­اکنون خط تولید این شرکت تمام اتوماتیک شامل چند مرحله آسیاب، توزین دیجیتالی و میکس می­باشد که توسط اپراتور در اتاق فرمان انجام        می­شود. این شرکت دارای انبارهای مواد اولیه مجزا با سیستم بسته و آزمایشگاه کنترل کیفیت می­باشد.

این کارخانه با تولید 10 تن در ساعت هم ­اکنون در حال ارائه خدمات به دامداران محترم می­باشد. تولیدات این کارخانه تحت نظارت سازمان دامپزشکی استان کرمان و هم­چنین معاونت محترم امور دام سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان انجام می­گیرد.

محصولات ارائه شده توسط این کارخانه شامل:

  • انواع کنسانتره پرواری برای دام­های سبک و سنگین
  • انواع کنسانتره گاوهای شیری
  • انواع کنسانتره استارتر گوساله
  • انواع کنسانتره برای طیور گوشتی و تخمگذار
  • انواع کنسانتره برای اسب
  • انواع کنسانتره برای بلدرچین، بوقلمون و شترمرغ

علم تولید کنسانتره­های غذایی دام به سرعت در حال پیشرفت است. تولید کنسانتره­های غذایی مناسب که بتواند رشد دام و سلامت آن­ها را افزایش و کیفیت تولید را ارتقاء بخشد چالشی فراروی این علم است. استفاده از یک نوع خوراک به تنهایی نمی­تواند تمام احتیاجات دام را برطرف سازد زیرا دام به مجموعه­ای از مواد غذایی نیاز دارد از طرف دیگر برخی از مواد غذایی برای دسته­ای از دام­ها می­تواند غذایی کامل باشد در صورتی­که برای گروهی دیگر اینطور نیست که علم جیره نویسی باید به این نکته مهم توجه داشته باشد. خوشبختانه کارخانه خوراک دام توان مهر با در نظر گرفتن نیاز دام­ها و استفاده از کادری مجرب از سمت انبوه سازی به سوی جیره اختصاصی در حرکت است.

علاوه بر این آزمایشگاه کنترل کیفیت احتیاجات بدن دام رادر مراحل مختلف زندگی مثل مرحله خشک بودن، مرحله شیرواری و مرحله شیرخوارگی در نظردارد. درواقع دامدار براساس نیاز بدن دام خود جیره دریافت می­کند تا هزینه اضافی صرف خرید خوراک نگردد.

 

template-left

درباره غرفه

محصولات

هیچ محصولی در این غرفه وجود ندارد

غرفه‌های مرتبط

هیچ غرفه مرتبط دیگری یافت نشد
template-left

غرفه‌های مرتبط

اطلاعات تماس


آدرس کرمان شهرک صنعتی شماره 2 خیابان بنفشه خیابان 30
تلفن 034333386372
موبایل 09131419408

درباره هفتواد

شركت نمایشگاه‌ها و همایش‌های هفتواد در تاریخ 31 تیر ماه 1386 تحت شماره 8164 در اداره ثبت شركت‌های استان كرمان به ثبت رسیده است

آدرس : کرمان خیابان امام جمعه کوچه شماره 5 پلاک 14/1

تلفن : 03432472991

طراحی و توسعه توسط پدیدار