درباره غرفه

avatar

شرکت صنایع فولاد مشیز بردسیر

نخستین تولید کنندۀ فولاد در جنوب شرق کشور

شرکت صنایع فولاد مشیز بردسیر در سال ۱۳۶۹ به ثبت رسیده است، در مجاورت شهرستان بردسیر (۴۵ کیلومتری جنوب غربی شهر کرمان) احداث شده و در حال حاضر پس از ۲۵ سال فعالیت، به عنوان یکی از  تکمیل کنندگان زنجیره تولید در عرصه های ملی و منطقه ای صنعت فولاد حضوری فعال دارد . فاز اول شرکت فولاد مشیز بردسیر (کارخانه نورد گرم با ظرفیت ۱۵۰ هزارتن) در سال ۱۳۸۰ افتتاح گردیده است. این کارخانه در حال حاضر با ظرفیت ۲۲۰ هزار تن به فعالیت خود ادامه می دهد. و فاز دوم آن نیزکارخانه فولاد سازی با ظرفیت ۴۲۰ هزارتن می باشد که در مرداد ماه سال ۱۳۹۴ به بهره برداری رسیده است.

فولاد مشیز بردسیر

کارخانه فولاد مشیز بردشیر

این شرکت که اولین مجتمع فولادی جنوب شرق کشور می باشد، با التزام به قوانین و استاندارد های مدون ملی و بین المللی و بهره گیری از نیروی انسانی متخصص، کارآمد و پیشرفته ترین دستگاهها و تجهیزات، و همچنین  واحدهای تولیدی و آزمایشگاههای کوانتومتری، متالوگرافی، خواص مکانیکی و کالیبراسیون، و بکارگیری تکنولوژی های روز در زمینه ی فن آوری اطلاعات، تا کنون با تولید انواع میلگرد با کیفیت بالا به عنوان یکی از تکمیل کنندگان چرخه تولید محصولات فولادی فعالیت داشته و اکنون با آغاز بهره برداری از کارخانه تولید شمش فولادی با ظرفیت ۴۴۰ هزار تن در سال با شایستگی می تواند نقش مهمتری را با توجه ویژه به اصل مشتری مداری در توانمند سازی صنعت فولاد کشور و در عرصه های ملی و منطقه ای صنعت فولاد حضوری فعال تر داشته باشد.

رعایت ارزشهای اسلامی و انسانی، مشتری مدار، شایسته سالاری، و بهبود مستمر در قالب کار گروهی، از جمله ارزشهایی هستند که شرکت صنایع فولاد مشیز بردسیر به آن اهمیت ویژه ای می دهد.

فولاد مشیز بردسیر

کارخانه فولاد مشیز

شرکت صنایع فولاد مشیز بردسیر که به عنوان یکی از مراکز مهم صنعتی پهناورترین استان کشور به شمار می رود در راستای اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری تلاش خود را بر اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی متمرکز کرده و با بهره مندی از زبده ترین کارشناسان و پرسنل تلاشگر خود توانسته در این مسیر حرکت کند.

مدیرعامل آقای مهندس محمدستوده بحرینی

20 سال سابقه فعالیت

http://msteel.ir

template-left

درباره غرفه

محصولات

مشیز بردسیر 1

مشیز بردسیر 1

مشیز بردسیر 2

مشیز بردسیر 2

مشیز بردسیر 3

مشیز بردسیر 3

مشیز بردسیر 4

مشیز بردسیر 4

template-left

محصولات

غرفه‌های مرتبط

هیچ غرفه مرتبط دیگری یافت نشد
template-left

غرفه‌های مرتبط

ویدئو غرفه


کاتالوگ‌ها


کاتالوگ دانلود کاتالوگ

اطلاعات تماس


آدرس تهران تهران : شهرک قدس، بلوار دادمان غرب، روبروی بیمارستان آتیه، خیابان بوستان، نبش بوستان ۱، پلاک ۲، طبقه۴
آدرس کرمان کرمان : بلوار جمهوری، بلوار کشاورز، نبش کوچه ۹، ساختمان صنایع فولاد کرمان، طبقه ۷
آدرس کارخانه کرمان – بردسیر، سه راهی بافت، کیلومتر ۴، جاده بافت
تلفن دفتر تهران ۸۸۵۸۱۸۶۱-۰۲۱
تلفن دفتر کرمان ۳۶۶۰-۰۳۴

درباره هفتواد

شركت نمایشگاه‌ها و همایش‌های هفتواد در تاریخ 31 تیر ماه 1386 تحت شماره 8164 در اداره ثبت شركت‌های استان كرمان به ثبت رسیده است

آدرس : کرمان خیابان امام جمعه کوچه شماره 5 پلاک 14/1

تلفن : 03432472991

طراحی و توسعه توسط پدیدار